Listopad 2016

week n.1

27. listopadu 2016 v 20:28 | blair.
kiwi, fruit, and food image motivation, fitness, and body image

První týden, kdy zkouším tuhle novou metodu, nebo jak to nazvat. Zkrátka si každý týden v neděli napíšu pár věcí, které bych ráda v příštím týdnu zlepšila nebo splnila. Uvidíme jak to bude fungovat, ale já si myslím, že je dobré si každý týden nastavit malé cílé, které budeme plnit a dostaneme se tak ke většímu výsledku či cíli.

Jako první bych KONEČNĚ chtěla začít jíst zdravě, ale hlavně cvičit a celkově se do toho ponořit. V posledních dnech mám docela velikou motivaci a tak si myslím, že nebude na škodu už s tím konečně začít a nějak to změnit. Já věřím, že to určitě zvládnu, alespoň to cvičení. Není to totiž o ničem jiném než o tom zvyknout si na to, ale právě po tomto týdnu by mi to mohlo připadat už takové normální, jak cvičení tak jezení zdravě.

Jako druhé bych ráda chodila spát v přijatelnou hodinu. Je to hodně těžké, ale opět je to o zvyku a pokud si to člověk zavede a bude to dodržovat stane se to jeho součástí a už si nebude zvykat na nějaké ponocování.

Třetím cílem je pít více vody. Samozřejmě to souvisí s bodem jedna. Já vodu nepiju skoro vůbec a to je strašně špatně, nejen pro moje tělo, ale i pro moji pleť, která buďmě upřímní teď vypadá jako kdyby mě někdo opakovaně postřílel.

Posledním zlepšením je zkrátka být více pozitivní. Poslední týdny nebyly lehké, ale já zase začínám cítit tu sílu a radost do života. Navíc už v tomto týdnu se přehoupne listopad na můj nejoblíbenější měsíc v roce. A já si chci prosinec letos opravdu hodně užít. Proto doufám, že se mi tento týden vydaří. A pokud mi nebude přáno? Tak hlavně zůstat silná a pozitivní, protože o tom to celé je!