Červen 2016

Revival

6. června 2016 v 20:14 | blair.

Mám pocit jako bych znovu ožívala. Jako, kdybych se pomalu probouzela nebo se zrovna vylíhla ze skořápky a měla celý život před sebou. Nic jsem nezažila, vůbec nevím, co mě čeká, jsem bez minulosti.

Zajímalo by mě, jaké by to bylo znovu se narodit, ale v mém věku. Bez čehokoliv. Jakýchkoliv kontaktů, schopností nebo zájmů. Chtěla bych vědět, s jakými lidmi bych se začala bavit, čemu bych se věnovala a jaká bych byla. Je to skoro jako další život. Zajímalo by mě, zda něco takového vůbec existuje a co jsem byla nebo budu.

Momentálně se nacházím v obnovující fázi. V životě mám jizvy, které se snaží zahojit, ale jak se říká, čas je nejlepší lék. Chci se soustředit na nové věci. Je to jako svlékání ze staré kůže, které je za účelem mého posunu, vývoje, růstu. Nastal můj čas, kdy si musím jisté věci uvědomit. Snažím se dostat k sobě přes všechno to, co je uvnitř zničené na kousíčky. Tyhle kousky nechám pomalu zmizet. Nechám je jít. Už se nebudu cítit spoutaná a uvězněná. Budu volná.

Každý den se znovu a znovu probouzíme a máme šanci zažít něco úplně nového. Máme šanci začít znovu, načnout nové kapitoly našeho života, ale také jich spoustu můžeme ukončit. Naše "zrození" tedy nikdy neskončí.